Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Jópofa.

    Ha dupla memória lenne benne (gyárilag) még lehet jó is lenne nekem is egy-két dologra (8gb kicsit kevés már).
    Mondjuk háttértár se ártana több... Bár elvileg cserélhető cuccok, így... kérdés vajon a csere garancia vesztést jelentene?

    Bár úgy is elfelejtem, hogy ilyen is volt mikor vennék ilyet.

    Mondjuk kérdéses lehet-e több ram: [link] Intel platform szinten 8GB-ra korlátozna?

    Nem lehettlen, anno az első generációs Intel Atomoknál korlátozott 1GB-ra, miután az első branch kiment, majd rájöttek, hogy sokan veszik, de egyből az 512MB és 1GB-os modulokat 2GB-osra cserélték.. nekem is volt (még megvan) első genes N230-as Atomom... jó cucc volt, bár igaz inkább a 2 magos N330 volt az ütősebbik, de én még annak a megjelenése előtt vettem az enyémet, akkor még nem is lehetett tudni, hogy jön 2 magos változata... vagy 10 éven át használtam mint homeservert, egy fél évett "asztali" gépnek is az elején mert akkor pont nem volt más gépem (elhúzódó gépfejlesztés miatt)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák