Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DzsoZee34

    újonc

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni tőletek, hátha tudtok segíteni a döntésben. :)
    2008-as Mazda 6-osomba szeretnék új fejegységet, és mivel nincs rá 200ezer forintom, hogy itthon ismert márkát válasszak, így kissebb utánajárás után az alábbiak közül már nem tudom tovább szűkíteni a listám:
    A legolcsóbb, Junsun V1Pro: [link]
    Ennél abban sem vagyok biztos, hogy 2+32 legyen octa core-al, vagy 4+64 octa core-al. Mindkettő olcsóbb az ezután jövőknél, de ér 50 eurot az a 2 gb ram? Mekkora lehet a startupok közti különbség kb? Ára 80-100ezer Ft változattól függően.
    - aggaszt, hogy csak alin vehető, csak 1 év a garancia
    + viszont jónak tűnik(?), és voltak akik dicsérték az ettől gyengébbeket, van EU stock, biztosan BOSE kompatibilis

    Ami a legjobb lenne, de sajnos a legdrágább, és még kell hozzá vám+áfa, Joying 8 Inch Mazda 6: [link] Ára Kb.150ezer Ft áfával, plusz vám...
    + sok jót hallottam a gyártóról, 2 év garancia, jó hardver, jó szoftver, fizikai gombok
    - de nem tudom BOSE kompatibilis-e (igaz az utólag is megoldható), nincs EU raktárom...

    A köztes megoldás, Eonon Mazda 6: [link] Ára kb. 100ezer Ft
    + van EU raktár, 2 év gari, hallottam jókat, biztosan BOSE kompatibilis
    - hardveresen lehet gyenge (a listámon biztosan), hallottam róla rosszakat is

    Szerintetek ár/érték arányban melyiket lenne érdemes megvennem? Több évre tervezek az autóval, vezetés közben főleg munka miatt waze/maps, spotify és telefonálás állandó társaim, ezért ezek futása, és a megbízhatóság fontos lenne. Tudnátok segíteni? :) Köszönöm előre is! :R

  • DzsoZee34

    újonc

    válasz Csabex #4758 üzenetére

    Szia!
    Először is nagyon szépen köszönöm a segítséget, nagyban segítettél, így kettőre szűkült a listám, elsődleges célom a Joying lett (most azon hezitálok, hogy 8" fizikai gombokkal, ami nekem kicsit jobban tetszik, vagy 9" a képernyő oszthatóság miatt :) ). Ha ez nem sikerülne, akkor sem adom 4/64 alá.
    Ide válaszolni nem volt időm tegnap, de sikerült elindítanom egy levelezést a Joyingal, elvileg próbálnak segíteni valami EU stockal, mert van nekik, csak nem erre a termékre. :)

    Másrészt viszont elnézést a tudatlanságomért, de te is és petymek is írtatok, hogy MTCx eszköz, azt hol tudom ellenőrizni, pontosan mit takar? Custom romolással nem biztos, hogy foglalkoznék, anno még egy Motorola Defy+omat rootoltam és ügyködtem vele, ha itt így csak úgy lehet, lehet nam bajlódnék vele. :)

  • DzsoZee34

    újonc

    válasz Csabex #4762 üzenetére

    Hú, ez nagyon hasznos volt, így már nagyjából tiszta a kép! :) Köszönöm szépen! :R

Új hozzászólás Aktív témák