Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fenky

    tag

    válasz HENE #453 üzenetére

    Én [EZT] vettem meg Skoda Octavia 2-höz, Caddybe is jó.
    Igaz nem 50ezres kategória, DE:
    - Egy az egyben kompatibilis a gyári csatikkal (1Din-es Melody-t cseréltem)
    - Nem kellett kötözgetni semmit, nyilván a GPS antennát, és a kivezetett mikrofont el kellett helyezni, de ennyi a vezetékelés.
    - Autó indításnál nem indul újra, ha kiveszem a kulcsot szépen alvóba teszi magát. A gombvilágítását be lehet állítani, hogy gyújtásra, fejegység bekapcsolásra, vagy az autó világítás felkapcsolásával menjen. A színe is változtatható.
    - Megjegyzi a beállításokat, ha 2 nap múlva ülök újra autóba, akkor is onnan folytatja a dolgait, ahol leállítottam, akár zene, navigáció, vagy rádió ment. (vagy párhuzamosan több)
    - A rádió részén jobb a vétel, mint a gyári Melody-val volt, az RDS-t tudja. Alapzaj van valamennyi, de nálam csak akkor kivehető, ha nagyon halkan szól.
    - A bluetooth kiválóan működik (Galaxy A7), a telefonkönyvet ki tudja olvasni a telefonból.
    - Nálam egy Subwoofer+erősítő, 2 darab 32GB-os pendrive és 1 microSD kártya van rákötve.
    - Teljes értékű 9.0 Android (én legalábbis nem találtam olyat, ami annyira kellett volna és nem volt rá alkalmas)
    - Telefonról megosztott nettel és wifi-ről is kiválóan használható, a Google alkalmazások tökéletesen futnak, a Play Store-ból pedig bármit le tudsz tölteni, de külön .apk-t is lehet telepíteni.
    - 4 hónapja van meg, az akksit nem meríti le.

    A vásárolsz mindenképpen EU-s országból rendelj, akkor biztos nincs extra költség.
    A fenti linken angliát jelöli meg, de németországból jött és kb. 1 hét alatt itt volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák