Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B. Tamas

    aktív tag

    válasz svgyula #539 üzenetére

    Szerintem engedd el ezt a témát, DE hogy válaszoljak neked:
    Egy időben természetesen egy zenelejátszó fut, Én a Spotifyt, a Qdance-t és a DI.fm-et szoktam hallgatni, a párom offlájn a kis megszokott listáját Powerampon (kereskedelmi rádiókat elvből nem hallgatok).

    Az én autómban még nincs számítógép ami minden lényeges infót megjelenítene ami érdekelhet, így minden adatot pl hibakódot (de akár egy vízhőfokot) így tudok kinyerni és igen, elég lenne egyetlen app is erre és kb havi 2x van elindítva, de nekem így jó ha tudok választani ebben is (annak ellenére, hogy valóban nem vagyok autószerelő igaz ezt nem írtam meg előtte neked, akár az is lehetnék ha nem informatikus lennék).

    Azt szintén ne akard már nekem megmagyarázni, hogy miért kell 4 navi, de elárulom: Itthon és EU-n belül a Waze-t használom. EU-n kívül az offline Sygic-ot és geocachinghez a Locust mivel ha koordináták vannak megadva azzal a legegyszerűbb megkeresni egy parkolót vagy egyéb tájékozódási pontot ami még kocsival elérhető, a Maps meg ugye gyárilag rajta van, azt kb évente 2x használom ha műhold kép kell.

    Abban egyetértek veled, hogy ha lehet így fogalmazni átlag feletti felhasználónak számítok, de ahogy már írtam a kérdezőnek válaszoltam a saját nézőpontom és a 2Gb/4Mag és 4Gb/8Mag közt nincs olyan egetverő árkülönbség és ahogy írtam fejegységet nem 1-2 évre veszel, mint pl telefont, fontos, hogy 5 év múlva is menjenek rajta az appok amik ahogy fejlődnek szépen lassan egyre nagyobb étvágyúak lesznek.

    A telefon témát hagyjuk, nem akarok neked álmatlan éjszakát okozni, de a telefonjaim az első kézhezvételtől számítva kb 2 órán belül köszönő viszonyban sincsenek a gyári, dobozos állapottal. :C

    Ez a fórum attól szép és jó, hogy nem vagyunk egyformák, ha így lenne milyen unalmas lenne, és lehetőleg tiszteljük egymás véleményét személyeskedés (Nagyon nagy sületlenséget írsz azt tudod ugye?) nélkül, mert lehet, hogy nekem meg az a sületlenség amit te gondolsz.

    Szóval ezzel ezt a témát tényleg lezártam, további szép estét.

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

Új hozzászólás Aktív témák