Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz B. Tamas #538 üzenetére

    Nos akkor azt is áruld el hány zenelejátszó fut egy időben?
    Mert ha egy akkor minek a másik három??? Nagyon nagy sületlenséget írsz azt tudod ugye? Az ODB az az újabb autókban ott figyel a műszerfalon beépítve. Az a plusz infó amit ezen kiad csak összezavar hidd el. Ha nem vagy autószerelő nincs szükséged menet közben ezekre az adatokra. A "zene navi" minden megy egyszerre erre nem kell húúde csúcskészülék. Nekem a 3db volt/van de az egyszerű is simán döccenés nélkül működött és egy zene lejátszáshoz nem kellett 3db zenelejátszó. A navigációhoz sem kellett több navigáció pedig hidd el én naponta használom a zenelejátszót és a navigációt is. A mostani az core4 2GBRAM 32GB ROM és nincs vele semmi mire az autó elindul szól is a zene kb5mp.
    A rádió tudja az RDS a zenelejátszó a zenéket a videólejátszó működik a navi működése közben is igaz csak hanggal. A telefon is tökéletes "extra mikrofon" nélkül is. Ja és csak 130$ volt....... Nem kell mindent túldimenzionálni. Neked volt felesleges xeft a rádióra amit össze vissza tudsz piszkálni mert te egy olyan mókolós típus vagy de nem mindenki ilyen. Van olyan aki használni szeretné csak.
    Én a telefonomat is egyszer állítom be az igényeimre és vége nem piszkálom és nem telepítek kétnaponta új apk csak azért mert ráfér.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák