Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gjoco1

    addikt

    válasz Johnny077 #5247 üzenetére

    Na ezaz , a másik rádiómnál tudom állítani mennyi legyen az az idő , amíg " alvó " móba marad , de ennél nem láttam azt a beállítási pontot. Megnézem ezt a variációt hátha . Csak valami beállítást nyomhattam el .
    Amúgy lekapcsol , ha kihúzom a kulcsot . Képes leszívni az akkut így?

    "A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

  • gjoco1

    addikt

    válasz Johnny077 #5247 üzenetére

    Nos , délelőtt volt egy kis időm szórakozni . Sajnos semmi opciót nem találtam sehol . A " Rejtett " beállításokban sincs . Van egy [Reboot] és pacsi . Erre nyomva természetesen látni a beállított logót és az Android indítását . Az autó beállításoknál viszont [ezt] dobja .
    Szóval itt megállt a tudományom . :D

    , logikus , amit mondsz , viszont akkor az első indításnál , amikor betettem miért volt logó és az " Android indítása " jelenség ? Onnantól ha beteszem a kulcsot 1 fordításra indul a rádió 12 óra elteltével két nap egy más után , illetve ma 5-6 x indítottam - mentem . . . .
    Mint mondtam tegnap , van Androidom a személy autómba és annál boot bejelentkezés van logóval stb , amikor indítok . . . Ott anno be is állítottam a 20 perces " készenlétet" . Az eredeti gazdinál viszont úgy volt , ahogy szeretném . Más a kötés szál Nálam ? ( Ez pedig azért érdekes , mert amit kivettem Kenvood 1 dines rádiót , az mindig " beköszönt " ) .

    Ha a sárgát megszüntetem lesz boot ? :U
    Mondjuk alapjában nagyon nem zavar . Nem a logó szépségéért tettem be . :DDD
    Kérdés , hogy ebben az esetben jobban szívja e az akkum ? Nem napi szinten közlekedek vele . Szombat - Vasárnap csak álltalában .

    "A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

Új hozzászólás Aktív témák