Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz Galla007 #2116 üzenetére

    Azzal nincs is baj, hogy rögzít-e, vagy nem.

    Az a baj, hogy ugyanolyan formában (házzal) adnak rengeteg kamerát, de más a belső. Meg ez a nagy szórás, hogy nem találni olyat, ami mindenben megfelel. Olyan dolgok, amik másik kameránál működnek.
    Ez a baj, hogy ennyire nem az igényeket követik. Én szívesen adtam volna ki több pénzt egy olyan kameráért, aminek olyan szép a képe (sötétben is), mint obdpeak-nek, de tudja GPS Trackinget, mint az X28.

    Android alkalmazás fronton egyébként mindkettő rossz. Az OBDPEAK alkalmazása jó lenne, ha legalább az ADAS-t szabadon lehetne konfigurálni. Például a figyelmeztetéseket. Mert annál például a hangos figyelmeztetés Kínai. Bele túrtam az alkalmazásba és hangfájlokból van benne kínai, angol és orosz. Mégis csak kínai nyelven karattyol. A másik, hogy jó lenne, ha lehetne állítani a figyelmeztetések típusát. Például, hogy szövegel, pittyeg, vagy csak vizuálisan figyelmeztet.
    Az X28 alkalmazásában pedig az ADAS semmi. A képen semmit nem mutat (Az obdpeak-é még az autók távolságát is mutatja). Csak szövegel: (Pay attention). Semmi más
    Ugye az X28-nál meg vannak indulási problémák is.

    A kettő közül az OBDPEAK-et tartanám meg, vagy vennék belőle olyan változatot, ami tudja a GPS Trackinget. Sokat segítene.

    Egyébként külsőre az ATOTO kamerája teljesen megegyezik az X28-al.

    [ Szerkesztve ]

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák