Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz MerLinh #1594 üzenetére

    Én nem is tudom, hogy ezeknél az eszközöknél esetleg nem lehet megpróbálkozni mondjuk egy külső USB-s BT adaptert bele dugni?
    Nem értek annyira az androidhoz mélységeiben, de hát végül is Linux. Csak van rá mód, hogy belekerüljön a driver hozzá.

    Mondjuk nekem ez az egy, ami jó az ATOTO-ban, hogy 2 BlueTooth van benne, bár az egyik csak adathoz használható. Ide van párosítva az OBD adapter. A másik van a telefonhoz. De ott meg az a baj, hogy kezdetben jól működött, de aztán...!? Elkezdte azt, hogy egyszer csak nincs telefon. Mármint ikon szerint kapcsolódik a telefonhoz és a telefonon is mutatja, hogy kapcsolódik a fejegységhez. Viszont, ha hívást indítok, vagy fogadok, a telefonon a hívás hangjánál a BT ott van és oda küldi a hangot, de a fejegység észre sem veszi.

    Hogy részletezzem: Ha jól működik, akkor például bejövő hívásnál elveszi a hangot mondjuk a rádiótól és "csöng", valamint a kijelzőn felugrik a hívó neve/száma, meg ugye a hívás fogadás/elutasítás gombok.
    Ha nem jó, akkor mondjuk bejövő hívásnál a fejegység észre sem veszi. Nem csinál semmit, pedig a BT kapcsolat aktív. Csak ilyenkor az a baj, hogy a telefon szerint is aktív a BT kapcsolat és így hívásfogadásnál a hangot automatikusan a BT eszközre (fejegység) küldi. Tehát megy a semmibe.
    Van, hogy már aktív beszélgetés közben dobja el. Folyamatban van a hívás és a fejegységen látszanak a szokásos dolgok (hívás megszakítása gomb, hívószám), tehát jelzi az aktív hívást. Egyszer csak a hívás hangja elmegy, a hívás eltűnik a kijelzőről és visszavált a rádióra, miközben a telefonon látszik, hogy még benne vagyok a beszélgetésben és a hangkimenet a BlueTooth.
    Na ez meg balesetveszélyes, mert ilyenkor gyorsan elő a telefont és át kell váltanom a telefon hangjára.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

  • zolist

    csendes tag

    válasz MerLinh #1594 üzenetére

    Közben már én is megrendeltem/beépítettem. Cseh raktárból 1hét alatt itt volt. Eunavi lett nekem is belőle. Eddig megvagyok vele elégedve, kivéve a rádiót. Sokkal gyengébb lett a vétel. Gondolkozok hozzá egy rádió erősítőn. Illetve a kormány gombokat még nem sikerült elsőre működésre bírni, mondjuk nem is volt sok időm foglalkozni vele csak összedugtam,betettem a helyére. Az autó csatlakozóján megtaláltam a kormány gombok vezetékeit, meg is vannak a megfelelő ellenállás értékek, a rádió mégsem tanítható rá. Lehet meg kéne cserélni a vezetékeket.

    (#1595) svgyula : Eunaviban 2 óra ha jól emlékszem

Új hozzászólás Aktív témák