Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Fail3D! #1359 üzenetére

    Nos akkor....
    A problemaim a kovetkezok: nincs benne car infos kijelzes( jettaba px6 android 9 kiolvasott sok dolgot az autobol es mutatatta automatikusan: ez valami app vagy gyarilag tudja, hogy lehet elohivni? Könnyen lehet, hogy nem sikerült portolni az appot hozzá, vagy nem sikerült normálisan...

    A masik problemam, hogy kamera kepet mutat park radar helyett, a rejtett menubol bealliottam ne mutasson kepe de a parkradart tovabbra sem mutatja, ezt hogy lehet beallitani? Ez is portolási hiba lehet, hogy hibásan működik

    A multikormannyal probalom novelni a hangerot, de nehezen mukodik, eddig 1 gorgetes 1 egyseg hangero, most valtozo modon de joval tobbet kell gorgetni hogy mukodjon de igy is kihagy. Erre kellene 5let.. Ha esetleg másik fejegységgel jól működött,akkor megint csak szoftverhiba lehet.

    Masik, hogy vcdsben radio hibat es multikormany hibat ir, tovabba a telefonkihangositasra is hibat jelez miota beraktam. Erre van valami beallitas amit erdemes kodolni vagy ne foglalkozzak ezzel? Szerintem kompatibilitási hiba.

    Tehát a hibák amiket felsoroltál, én csak sw hibához tudok kötni, ami az android 10...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák