Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz aero. #125 üzenetére

    Aki meg logót nézni, meg is érdemli :DDD Amúgy ha nem Joying volna a készülék alsó felén, hanem mondjuk Pioneer, Kenwood, Clarion, az megbocsáthatóbb lenne? Szerintem nem kell ezzel foglalkozni.
    Nekem Subaru Foresterbe kellett fej, de amit lehetett kapni specifikusan ehhez, az baromi régi volt. Igaz, hogy külsőre, méretre tökéletesen bele passzolt volna a gyári fej helyére, de nem voltam hajlandó engedni az Android 8, 1024x600 felbontás, 4GB ram, és fizikai gombok meglétéből. Ehhez az autóhoz ilyet nem lehetett venni, ezért megkérdeztem a Joying-ot, hogy mit javasolnak. És akkor mutattak egyet, ami mindenben megfelelt az elvárásaimnak, és a Nissan-hoz készülő fejnek a csatlakozói is teljesen jók voltak nekem, ebben is a forgalmazó segítségével jártunk utána. Na, ezt nevezem én terméktámogatásnak. Igaz, hogy így nem töltötte ki teljesen a gyári fejegység után maradó lyukat az új fej, vagyis vennem kellett volna egy beépítő keretet ehhez, de még így is bőven jobban jártam, mintha az autóhoz készült fejet raktam volna bele.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák