Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz kiskun968 #119 üzenetére

    Én Joying-ot vettem, de ezen kívül ott van még jó minőségű, problémamentes masinának pl Xtrons, Pumpkin, Eincar, Eonon. Nem olcsók, de mivel az itteni ali és ebay linkes kérdések között is volt bővel 300 dollárnál drágább, ezért ezek jobb választásnak bizonyulnának. Vannak kifejezetten márkaspecifikus termékeik, és vannak általánosan beépíthetők, amikhez a kábelkorbácsot és beépítőkeretet esetlegesen magadnak kell utólag beszerezni, de még így is sokkal jobb választás, mint egy olyan fejegység, amihez semmiféle támogatást nem kapsz, és esetleg a gyártóval, forgalmazóval sem tudsz később kommunikálni. Azokat a noname fejeket valaki egyszer legyártotta viszonylag nagy darabszámban, amiből kisebb menyiségben vettek az átcsomagolók, így sok különbözőnek tűnő márka gyakorlatilag ugyanazt tartalmazza. Ezzel szemben én a Joying-al a vásárlás előtt mindent meg tudtam beszélni, válaszokat kaptam a kérdéseimre, ők kérték küldjek képet az autómban lévő gyári fejről, ez alapján beazonosították nekem milyen kábelköteg, milyen csatlakozókra van szükségem, és ez alapján vásárolt tőlük Kínában egy ismerős, aki később hazahozta vám és áfa mentesen :D De a lényeg, hogy az ajánlott márkákkal nem lesznek olyan gondjaitok hogy alapzaj hallható kis hangerőn, hogy gyenge a rádióvevő, stb. És ami még fontos lehet, ezek a vásárlás után terméktámogatást is nyújtanak, tehát várható fw frissítés akár mint hibajavítás, akár android főverzió váltáskor.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák