Új hozzászólás Aktív témák

  • m3k

    csendes tag

    Sziasztok!

    Pár hete beszereztem én is egy tipus specifikus androidos fejegységet egy 3-as Priusba. 8 mag 4gb ram 32gb rom, 9es android, szép kijelző. 2 gondom van vele, az egyik, hogy a gps hang alapú navi hangerejét nem tudom a zenétől függetlenül állítani (ez akkor macera ha mondjuk beszélgetés miatt halkabbra veszed a zenét, ilyenkor alig hallani a navit.), a másik pedig hogy az óra vagy a gps szerint működik de akkor siet 2 órát, vagy kézzel állítom be, de másnapra valami teljesen más időt mutat a pontos helyett. Találkozott valaki már ilyen problémával? A gps hangerő mizériáról lélekben lemondtam, nagyjából együtt tudok vele élni, az órában még bízok hátha van valami megoldás. (Az időzóna jó, de próbáltam játszani vele hogy direkt olyan zónát állítók be amennyit csúszna az óra, ki be kapcsolgattam az auto sync-et., a gps tester is 2 óra késést mutat az időben) Egyedül akkor pontos az óra ha netet osztok a telefonról, de jó lenne ha anélkül is menne. Ha leveszem a gyújtást a fejegység alvó állapotba kerül, állomások egyéb beálltások megmaradnak. Köszi előre is. :R

Új hozzászólás Aktív témák