Új hozzászólás Aktív témák

  • seger

    addikt

    Rendeltem egy 2din kínai cuccot próbára.
    Igaz csak 1G ram és 16GB verziót, mert ez volt gyors szállítással. Hétfőn rendeltem, pénteken készhez kaptam. Sebbességgel nincs baj, ha sok minden nyitva van, akkor kissé beg tud akadni, de pl rádió és navigációra nagyon jó. Egyik baj vele, hogy ha szól pl youtube, és navi is megy, akkor ameddig a navi infót mondja, addig a yt teljesen elhallkul, jó lenne ha halkabban szólna... de majd látjuk mennyire zavaró menet közben. Rádió az tovább szól közben. Kamera is van hozzá 12 ledes. Beépítve még nincs, asztalon teszteltem az egész kütyüt. Boot kb 20 mp, de ha rendes bekötéssel raktam rá egy árammérőt, ha fix 12v-ot kapja, és be van kötve a gyújtásra a másik betáp ahogy kell, és gyujtást leveszem, kb 1 perc után az áram nullára esik. Ha gyujtást ráadom, onnan folytatja, ahol abbahagytam, nem kell újra bootoljon. Kb 5mp és szól a rádió, és kapcsolódott is a wifihez. Azt még nem találtam meg, hogy lehetne a rádiót alapértelmezett indításra rakni, de ha rádió szól mikor a gyujtás megszűnik, akkor rádióval is folytatódik gyujtás ráadásakkor.
    Van 2db usb, van video in is. Még van mit próbáljak...
    Ha tolatásra kapcsolok, autómatikusan átvált a kijelző a kamera képre.
    Röviden ennyi.
    Kezdő képernyőre nem sikerült indító ikonokat kirakni, lehet nem lehet, vagy csak még Én nem jöttem rá. Illetve a kezdő képet módosítani sem sikerült.
    Most bal oldalt a zene lejátszó van, azt kevésbé fogom használni (inkább yt) másik oldalon egy mutatós óra.
    Jobb lenne pl navi meg pl a rádiót mutatná.
    Rendszer android go 8.1.

Új hozzászólás Aktív témák