Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz zsolez76 #726 üzenetére

    Szia! Nem véletlenül írtam le már x alkalommal azt a tényt, hogy indításkor leesik az egész rendszer feszültsége. Szerinted egy hidegindítás után mennyi idő kell mire az akkumulátor eléri azt a töltöttséget ahonnan indult? Az semmit nem jelent, hogy "megvan kulcs nélkül is a 12V! Ugyanis nem véletlenül rajzoltam le azt, hogy közvetlenül az akuról kell megtáplálni! Abban a "sárga" :D vezetékben szinte biztosan nincs feszültség akkor amikor indítod az autót! Ezeknek a rádióknak állandó stabil feszültség kell! EZ EGY TABLET AKUMULÁTOR NÉLKÜL!Leírtam azt is, hogy a gyári rádió csatlakozó NEM alkalmas erre! Ezekben nincs olyan nemória ami bírja a feszültség kiesést. Nincs bennük semmilyen védelem.
    Ezt ha(?) olyan szakember köti be aki ismeri ezeknek a működését akkor vagy épít be egy ilyen vagy hasonló kapcsolást, vagy szól a tulajnak, hogy nem fog rendesen működni! Az első része természetesen szinte biztosan feláras.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák