Új hozzászólás Aktív témák

  • punisher1

    aktív tag

    válasz rnrn #676 üzenetére

    Elvileg 01.24.-én érkezik majd csak meg francia raktárból jön elméletileg.Canbus rendszer:"Elektromos, számítógépes jeleket alkalmazó rendszer, amely az autó egyes funkciói és egységei között biztosítja a kommunikációt, információcserét. A jelzések egy közös adatgyűjtő és vezérlő központba érkeznek be, ahonnan a megfelelő irányba egy alkatrészhez, berendezéshez, visszajelzőhöz érkeznek. Így kevesebb kábelre, elektromos csatlakozóra van szükség, ami csökkenti a jármű tömegét és a lehetséges meghibásodások számát."tehát ez számomra nem érdekes Ford Focusba teszem majd be.Szerintem a hátsó usb kábelen keresztül is lehet vele pendrive-ot rátenni,de nekem ez nem fontos ugyse fogom használni az usb-t 32Gb-64gb memókártya bele arra azért sok zene rámegy belső memóriára meg a térkép,ezért én nem fogok plusz pendrive-ot is csatlakoztatni.Majd persze megírom milyen.Olvastam vissza,hogy android 8-9 vagy 6 számomra lényegtelen ami fontos navi,rádió,zene,tolatókamera menjen na ezekhez bármelyik android jó,vásárlók közül ketten is azt írták 9-es van rajta de ki tudja majd ha a kezembe lesz megnézem,de ahogy írtam azt se bánom ha 6-os.Nekem ennyi pénzért megérte főleg ha azt nézem itthon van egy két hely ahol 40-50 ezrek közt mennek az 1GB ram-os cuccok.De láthatod jópáran megvették akik nem csalódtak remélem én se fogok csak jobb lesz a gyári kazettás ford fejegységnél már tudásban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák