Új hozzászólás Aktív témák

  • B. Tamas

    aktív tag

    válasz kovbandi82 #637 üzenetére

    Nekem is Hizpo van, én épp a napokban találtam XDA-n egész jónak ígérkező custom ROM-ot rá, de még nem vettem rá magam, hogy elkezdjek mókolni vele, mert bonyolultabbnak néz ki, mint egy telefonon. Egy kb 2 oldalas angol leírás van hozzá. :D Bootolható SD kártyát kell csinálni meg egyéb finomságok.

    Pedig muszáj leszek hamarosan megcsinálni, mert alapból nem tudja az autostartot (egy eléggé kiherélt Android 9 van rajta) és a legutóbb egy autószervizből úgy kaptam vissza a kocsit hogy a fejegység rommá volt álligatva/nyomkodva és mondta is az öreg fószer hogy a rádiót nem találta benne (tény, én nem hallgatok kereskedelmi rádiót és el van tüntetve jó mélyre). Szóval kell rá egy nyamvadt app ami bizonyos dolgokat csak kóddal enged indítani, a baj ott van, hogy egyik sem indul ezen a vackon autómatikusan (még a vírusirtók sem amik ezt tudják) ebben a módosított romban meg benne lenne.

    Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

Új hozzászólás Aktív témák