Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Sziasztok!
    Nemrég vásároltam egy CML-Play 8702 androidos fejegységet. Működik, sőt a rádió része nagy meglepetésemre olyan 50-60 km-re található helyi kis teljesítményű rádióadókat is behoz, amik eddig itthoni rádióval sem igazán jöttek.
    A problémám leginkább az android résszel adódik. Egész pontosan azzal, hogy a nyelvek kozül nem lehet beállítani a magyart. Ezzel leginkább az a gond, hogy ezzel együtt állítódik a régió, így a google maps és egy csomó más program sem magyarul jön be, amiknek pedig van magyar variánsa. A More locale 2 nevű programmal elvileg ezt át lehet állítani, de az adb-s engedélyt kér. Beállítottam a készüléken a developer módot és az usb debuggingot. Egy laptopra feltelepítettem egy adb variánst (15 minute adb driver). A készüléket a laptopra dugva azonban az adb semmilyen eszközt nem lát egyik usb portról sem. Sőt a laptop sem ad ismeretlen eszközt vagy bármi mást ha összekötüm usb kábellel a két készüléket. Látja a laptop viszont a készülék blutoothját ehhez feltelepített egy vagon drivert, így a laptopot akár tükrözhetem is a fejegységre, meg a hangot is átvihetem az autó hangszóróira, de én nem igazán ezt szerettem volna. Valakinek van ötlete?

    [ Szerkesztve ]

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák