Új hozzászólás Aktív témák

  • butyiba

    csendes tag

    válasz honeker #5204 üzenetére

    Szia, Nekem a Boison egy kalap kaka volt vissza is küldtem Lengyelországba ( onnan is jött ).
    [Ez a készülék] lett vásárolva a feleségem kocsijába. Igaz akkor még nem tudtam, hogy nagyobb RAM és több magos processzor kellene de nem is ezzel volt a nagyobb baj hanem, hogy a beszerelés után pár nappal a kijelző jobb alsó sarkánál elengedett a ragasztó és kifelé állt kb 3 mm-t. A kihangosítás is egy kalap kaka volt így a nejem visszakérte a gyárit.
    Reklamáltam az Alin ( még szerencse, hogy nem jeleztem vissza amíg pár napig teszteltem ) így elfogadta a disputot és visszautalták az összeget. "Csak" a visszaszállítást buktam. Azóta nálam a Boison kiesett a kosárból és nem is szeretnék ilyet.
    Amúgy a Nissan Juke-ba ez a keretes megoldás és a beszerelés könnyen ment és jó is lett volna a kijelző mérete. A lassúsága meg az én hibám volt, de így megszabadultam tőle.
    Gyereknek a VW-ba mást vettünk ( 8 mag 4/64 Gb ) az f@sza lett és a gyorstöltést is sikerült megoldani az USB-s tükrözés mellett.

    BütyiBá

Új hozzászólás Aktív témák