Új hozzászólás Aktív témák

  • gjoco1

    addikt

    Sziasztok !

    Lehet picit zavaros lesz a " történet " és a kérdés , de megpróbálom érthetően . . . . . . .
    Adott egy KIA Cee'd , amibe tegnap szereltünk be egy tolatókamerát .
    Van tolató radar is ( csipogós ) , ami nem gyári , így vettem a verdát . Jobb oldali izzóra csatlakoztatva .
    A radar végezte a dolgát mindaddig , míg izzókat cseréltem . Mint utólag kiderült érintkezés hiánya miatt elhallgatott . ( nem izgatott ) . Szóval , betettük a kamerát a fejegységgel pároztattuk és szépen mutatta a [kijelző] . Bal oldali izzóhoz lett bekötve .Ma reggel állok ki a garázsból és nem működött a kamera . Valami azt súgta ( nem tudom miért nem is logikus ) , hogy nézzem meg a jobb oldali izzó és a radar csatlakozását . Picit megmozdítva megszólalt a csipogó és vele együtt a fejegység kijelzőjén megjelent a kamera is . :Y De érdekes képet [mutat] .
    Kérdésem , hogy a kettőnek mi köze egymáshoz , hiszen teljesen független egymástól a bekötés ?
    A másik kérdés , hogy miért jeleníti meg így duplán a " vezető " vonalakat ?
    Most a radar is csipog és van kamera képem is , de ez így szerintem nem kerek . :DDD
    Ötlet - tanács ?
    Köszi !
    Tudom kissé zavaros a történet , de jobban nem jött ki belőlem . :D

    "A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

Új hozzászólás Aktív témák