Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz honeker #4289 üzenetére

    2014-es transit connectem van, azon a részen tök ugyanaz, csak ez a kisteher változat. Az eredeti magnó az egész elejével egyben volt, ahogy nézem, ezt te is cserélted, én is vettem jó drágán külön 2 din-es elejét, és bekerült egy 9"-os rádó 4/64-es 8 magos cucc. A szokásos mai dizájn, a lebegős kijelzős megoldás jött létre annyival, hogy ezt benyomtam a nyílásba, köszöni szépen jól van, kivenni ki lehet, amúgy meg se mozdul, az oldalán a csavarfejek épp bepattantak a keret peremén belülre..

    Ennél pöpecebb csak az állított kijelzős megoldás lehetne, mivel eléggé meg van döntve, sem a betekintési szög nem az igazi, sem a tükröződés nem segít ezen, de tökéletesen belevalót még nem találtam. Ilyesmi lehetne jó, de mivel heti 1x ülök bele, semmi bajom ezzel, szépen teszi a dolgát, van saját sim vlte 4G-vel, lát 35-ből 25-26 holdat, pontos, gyors, tettem a hátuljára egy kis 6 centis ventit, szépen hűti is.

    Ez (pontosabban ehhe zhasonló) lehetne a következő, de jövőre új autó jön helyette, így ez már nem foglalkoztat: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák