Új hozzászólás Aktív témák

  • b4lukapitany

    tag

    Ha esetleg valaki VW-hez, Seathoz, Skodához keresne fejegységet:

    [link]

    Tegnap szereltem be egy V-ös Golfba. Eddigi tapasztalataim: nagyon fluid az egész, szépen fut, az erőforrás bőven elég mindenre.
    Okozott egy kis fejtörést, hogy az állandó áramról leszedjem és úgy kapcsoljon be-ki, ahogy gyújtásra teszem/kiveszem a kulcsot, de megoldódott. A csomagban minden kábel megvan hozzá.

    A rádió nem írja ki az állomások nevét, csak a frekvenciát. Nem tudom, hogy erre van-e megoldás. (ezt akkor itt most felteszem kérdésnek, hátha valaki tudja) A hangminősége szerintem jobb lett, mint a réginek.

    Ami probléma eddig, hogy a hangerő gombok nem működnek megfelelően, rányomok és valamikor hármasával ugrik, előre-hátra 1-et akármelyiket nyomom és kb 100ig van skálázva, de 10-nél már marha hangos. Szóval ez egyértelműen negatívum.

    A gps pontos. Bluetooth működik, telefonálni még nem telefonáltam vele és nem jöttem rá 2 perc alatt, hogyan kell szinkronizálni a telefonszámokat bele, de láttam, hogy van névjegyzék. USB portot, kamerát nem szereltem be, az nem érdekes.

    A kijelző szép, bár nyári napsütésben még nem láttam, de a tegnap délutáni fényben tökéletesen látható volt minden szögből úgy, hogy közepes fényerőn volt kb. Szerintem ezzel biztosan nem lesz probléma.

    Majd a későbbiekben frissítem a posztot talán, hogy egyértelműen tudjam ajánlani.

Új hozzászólás Aktív témák