Új hozzászólás Aktív témák

  • rokapet

    tag

    Üdv Urak!

    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mi a teendő akkor, ha az ember nem akarja az Ali-n levő kicsi kínaiakra bízni, hogy elküldjék az előre kifizetett fejegységet, ill. hogy olyat küldjenek amilyen rendelve lett? A PayPal-es fizetés már jobb egy fokkal (bár jellemzően alacsonyabb értékű vásárlásokra szoktam használni az Ebay-en), de esetleg létezik olyan magyar forgalmazó amelyik foglalkozik ilyen fejegységekkel? Én is megtaláltam az Emag-ot meg különböző autóhifis üzletek/műhelyek honlapjait ahol előfordulnak ilyen fejegységek, de jellemzően csak egy-két darab noname egység, azaz pl. valamilyen ebben a topic-ban is említett gyártó termékébe vagy típusspecifikus egységekbe még "rendelhető" státusszal sem igazán futottam még bele...

    A másik kérdésem, hogy lehet találni olyan (jellemzően olcsóbb, ~30E Ft-os kategóriában) futó egységeket mint pl. [link] , amelyek nem "hagyományos" autórádió kialakításúak, hanem inkább olyanok mint egy vastagabb tablet. Az olcsóságot okozó nyilvánvaló dolgokon kívül (lassabb proci, 1GB RAM, kevesebb csatlakozó a hátulján, etc.) ezek különböznek valamiben a "tégla" kialakítású fejegységektől?

    Elnézést ha hülyeségeket kérdezek, de nem nagyon vagyok otthon a témában, és ismerősöm sem nagyon van, akitől kérdezni tudnék.

Új hozzászólás Aktív témák