Új hozzászólás Aktív témák

  • B. Tamas

    aktív tag

    Sziasztok, segítségre lenne szükségem. Szeretnék a Skoda Fabia 2-be (2008-as) egy Androidos fejegységet, de ahogy visszaolvastam az eddigi hozzászólásokat nem egyszerű a történet, sok buktató lehet benne. Aliról, Gearbestről már sokat rendeltem, de ez megfogott, elvesztem a kábelkötegek, beépítőkeretek, stb. közt. Jól értem, hogy bármilyen 2 DIN-es készülék jó lehet, csak beépítőkeretet kell hozzá vennem meg kábelköteget? Ezek szabványosak, mindegy honnan és milyet veszek? A legjobb az lenne, ha egy másik Fabia 2 tulaj aki már jártas ebben a témában fel tudná velem venni a kapcsolatot.
    Bevált fejegységet tudnátok e ajánlani? Nincsenek nagy elvárásaim, Spotify, Waze, Torqe lenne rajta futtatva, 60-70E az összeg amit rászánnék. Ami lényeges, hogy legalább 4GB RAM és 16-32Gb ROM legyen benne. A tolatókamera nem feltétel, de az sem lenne rossz (ezt mennyire bonyolult beépíteni, otthon megoldható, vagy az már szakemberes téma)?

    Előre is köszönöm ha egy kis időt szántok rám és némi segítséggel elláttok az induláshoz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

Új hozzászólás Aktív témák