Új hozzászólás Aktív témák

  • AlvóSámán

    újonc

    Sziasztok! Vettem egy M706L 1DIN-es rédiót. Több problémám is van, 1.) amikor leveszem a gyújtást, elfelejt minden beállítást, viszont az előlapon a kijelző gyönyörűen világít és mutatja a saját elképzelése szerinti időt. Ezt a világító órát is jó lenne valahogy kikapcsolni,mert az előlap nem levehető és éjszaka nem túl egészséges ha bevilágítja az utasteret. De ezt még valahogy talán fogom orvosolni egy átkötéssel,mert valószínű,hogy a hozzáadott kábelen az ACC és a Battery szálak meg vannak cserélve az én kocsimhoz képest. 2.) Az órát nem tudom beállítani sehogy sem. Ha bemegyek az óra beállításokba, eleve két órát mutat, az egyikhez hozzá sem tudok nyúlni, a másiknál be tudom állítani,hogy Budapest, de akkor is egy óra eltéréssel mutat ja az időt. Ez a legkevesebb, de a főképernyőn csak azt az időt hajlandó mutatni amihez hozzá sem tudok nyúlni a beállításnál. (Android 8.1 van a kütyüben) Ebben kérném hozzáértők segítségét! Köszönöm előre is! Kérem kíméljenek az olyanok akik azzal kezdik,hogy "miért veszel occó kinai szart"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák