Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    válasz torok6 #1617 üzenetére

    Megnézed, hogy milyen típusú ROM van a fejegységen és olyat töltesz le az oldalról. Egy Fat32-re formázott pendrive gyökér könyvtárába kell betenni az előzőleg letöltött, majd kicsomagolt file-t. (Csak az update.zip kerüljön a pendrive-ra).

    Ezután beteszed a fejegység 1-es USB portjába (erre a gyártó külön felhívta a figyelmem, hogy csak az 1-es USB látja). Ezután magától felismeri a fejegység, hogy egy frissítés van a pendrive-on és rákérdez, hogy akarod-e frissíteni. Pár perc alatt lefrissíti, a végén újraindul.

    A saját fejegységem Android 8-al vettem egy éve, mit össze kellett könyörögnöm a gyártónak, hogy adja ide hozzá az Android 9-et... Végül még egy videót is küldött, hogy hogyan csináljam az upgrade-et a laptopra kötve a fejegységet. Apró szépséghiba volt, hogy a mérnökük (legalábbis azt mondták rá) aki bemutatta, mit hogyan csináljak csak kínaiul beszélt. :Y De követtem amit csinált (a kínai nyelvű szoftveren természetesen) és végül sikeresen felraktam az Android 9-et.

    [ Szerkesztve ]

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák