Új hozzászólás Aktív témák

  • 663bec

    tag

    [kép] Sziasztok!
    Rég jártam ezen az oldalon.....segítséget szeretnék kérni.
    Vásároltam és beépítettem egy androidos fejegységet Rav4-be,,,valóban a fizikai beépítés durván fél óra volt. A a gyári tolató kamera rákötése 1.5 nap :U (ha valakit érdekel szívesen segítek). Aztán az appok telepítése, saját képemre formálás.....waze, rádió, tolató kamera, kihangosító (nekem nem is kell más)
    Sajnos a kezdetben sem túl jól működő telefon kihangosítóval nem boldogulok (pedig ha jól számolom az 5-6. kihangosító beépítésem). Az egy dolog, hogy egyelőre a készüléken előlapján lévő mikrofont használom (minden ismerősöm panaszkodik "mintha kútból beszélnék) ezt majd megoldom a gyári rákötésével.

    A gondom viszont az hogy, kezdetben mintha működött volna az automatikus Bt kapcsolódás ...most minden induláskor manuálisan kell.
    Valamint néhányszor betöltötte a telefonkönyvet most pár napja nem tudom sehogy sem rávenni....1000x próbáltam minden módon
    Talán segítene a bluetooth resetelése .... találtam is ilyen lehetőséget ezzel a 3368 kóddal be tudok lépni de a reset előtt azt írja adja meg ismét a PIN kódot ekkor pedig már nem fogadja el és nem tudom resetelni.... :W

    Androidos Guruk biztosan tudnak segíteni ,,, (mivel Én inkább drótos ember vagyok kérem nagyon szájba rágósan) előre is köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák