Új hozzászólás Aktív témák

  • MerLinh

    senior tag

    válasz Gaben! #1521 üzenetére

    hali, sajna meg mindig a polcon van tesztelve, majdnem mindennap zenelek rajta, igy mast nem tudok nagyon mondani rola. Meg mindig varom az auto specifikus kabelt, bar az most jott meg csak postara kell mennem erte. Illetve hyundai i30hoz a beepito elolapot ami remelhetoleg nemsokara megerkezik mert vagy masfel honapja rendeltem meg.
    Annyi biztos, hogy a jobb mobil kijelzohoz szokott szemnek kicsit fura ez a kisfelbontas.

    Viszont ez px6 meglepoen gyors, cold boot 10-15 masodperc ami szerintem nagyon jo mert en nem nagyon szeretem a docogos varakozast. nyilvan a sleep lenne a legjobb de ennyire nem bizok az androidban. De minden pocre megy. kivancsi leszek majd a hivasra is utkozben kulso mikrofonnal.

    Negativ dolog, vmiert egyszerre csak 1 telefont enged ra csatlakozni. OBD leolvasom is van, kivancsi leszek az megy e telefonnal egyutt. mert olvasgattam, hogy masoknak nem ment pl ez sem.split screen csak navival elerheto jelenleg, meg fozott rommal is.

    Tobbit majd ha sikerult vegre beszerelnem. erkezik hozza hd hatso es park radar is.

    A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

Új hozzászólás Aktív témák