Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz bl4ze #1389 üzenetére

    Szia! Azon soha nem volt 10-es droid! Az egész csak egy marpetting fogás. Az elején a 6-os droidot hozzáigazították pár SOC/MCU kombóhoz aztán nagy része maradt is. Ezután talán a 8-as droid-hoz lehetett még igazítás(?). Mert ugye a pontos verziót nagyjából senki nem ismeri. A rendszer információkat pedig a forgalmazó úgy állítja be, hogy minél vonzóbb legyen a luzereknek! Régen csináltam én is a kínai tabletnél a rendszer információkban beírtam egy samsung tablet típusát ami nagyjából hasonló paraméterekkel bírt és láss "coddát" minden ment és mindent látott a playen............ Itt meg ugye nehezen megy a root is és ha van akkor sem biztos, hogy ki tudja az adott luzer deríteni azt, hogy mi van benne és mi van leírva! Amit eddig csináltam ilyen "verziófrissítést" :DDD na az érdekes volt! 3db különböző "típusú" fejegységre csont nélkül felment ugyanaz a frissítés :D ráadásul az elsőhöz amihez ezt kaptam az 1GB RAM 16GB ROM a többi pedig ennek a duplája. Erre van az a mondás "ami működik azt nem kell megjavítani" :K

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák