Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu89

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítsetek légy szíves. Sajnos előbb kellett volna olvasnom ezt a topicot, hogy ne frissítsem a rendszert :D

    Vásároltam egy ilyen fejegységet: [link] Android 10-el hirdették, de én 9-el kaptam. 3 hónapig prímán működött, de zavarta a csőröm. Írtam a gyártónak, akik elküldték a 10es verziót. Nos frissítettem, de a kijelzőn megjelent Activation code does not match felirat és nem működött a hangerő szabályzó, de a kormányon sem.
    [kép]
    Írtam a gyártónak, hogy nem jó, erre küldött license.dat filet, tegyem usbre wifi be és jó lesz. Sajnos nem történt semmi. Írtam újra, hogy küldje el az eredeti szoftvert, amit meg is tett. Gyanús lett a mérete, total commanderrel összehasonlítva a két filet teljesen megegyezik. Gyártó szerint nem, próbáljam ki.

    Közben google segített, ezen az oldalon [link] megtaláltam az alap android 8as verzióját, amivel újra működik a hangerő szabályzó, de a kormány nem. Ezen az oldalon írják is, hogy ha az érintős verziót felteszed a hagyományos hangerő szabályzósra jön a Activation code üzenet...

    Az eredeti verzióban már rájöttem a kormányra, CAN adapter be kellett állítani 271 Alfa Romeora [kép] De a 8as verzió csak 250ig tartalmazza, nincs benne az Alfa :(
    Amit kaptam mint állítólagos Android 10 abban benne volt, működik is. (Csak ugye a hibaüzenet és a hangerőszabályzó...)

    Amit a gyár megadott link, találtam még 2 másik verziót, nem tudom meg merjem-e velük próbálni.

    Ami működik, csak a CAN adapter nem:
    8227L_8_IGHOSTS_UI04-US_v44_20190523-20200526T130811Z-001

    Amit kaptam Android 10, Activaton hiba és hangerőszabályzó hiba, de CAN jó:
    8227L_demo-userdebug 10 0110019 1571038753
    Amit küldtek másodjára:
    8227L_8XRC_UI01-10_v1_20191111
    de a méret és total commander szerint azonos a két file

    amit találtam:
    8227L_CHS_UI04-国外10_v3_20191207
    8227L_8BMWUI01-10_v1_20191112
    Utóbbira szintén írták megjegyzésbe más felhasználók az activation code hibát.

    Kérdésem lenne, hogy valaki bele tudna nézni a fileokba, ha feltöltöm valahová, hogy tényleg ugyan azt kaptam még egyszer.

    Illetve a jó CAN adaptert bele tudnám importálni valahogy az amúgy működő 8as rendszerbe?

    Vagy valaki ismeri a rádiót és megmondja bátran melyiket tegyem fel?
    Esetleg próbálgassam, mert nem tudom tönkretenni?

Új hozzászólás Aktív témák