Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz Tomi_Ohl #9785 üzenetére

    Lehet jobb lenne, de teljesen elzárkózik mindenféle módosítástól.
    Ismerek pár ilyen embert, egy ideig azt mondja, hogy jó ez így, tudok én várni... és közbe belül összegyűlik a feszültség és egyszer csak szó szerint egy csattanó lesz a vége. Kollégámnak volt valami Samsung csodamasinája, ami csinált minden szép furcsa dolgot. Kérdeztem tőle, hogy téged nem idegesít, hogy mindenféle hibával működik a telefonod? Erre ő azt mondja, h őt kicsit se bosszantja. 3 hétre rá látom vmi Nokiával rohangál, mondom rákérdezek h is van ez.
    Elmesélte h éppen sürgősen kellett volna használni a telót ami nem akart működni ezért a jobb működés reményébe többször is odacsapta a szék karfájának. Szegény kis Samsung meg nem bírta és megrepedt a kijelző, és ez előhozta a régóta felgyülemlett ideget ami robbanás szerűen kitört belőle és darabokra szedte a telefont :D
    Hát arra az S4-re ugyanez a sors vár...
    Amúgy nem gondoltam volna, hogy való életben ennyire gyenge a kamera....tesztekben tiszta jónak tűnt.

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák