Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    Megérkezett a DG150 az antelife-ról. Első benyomások:
    Vékonyabb mint vártam, képek alapján vaskosabbnak gondoltam.
    A kijelző rendben van, tényleg ips, jók a betekintési szögek. A fényereje nem túl erős, szabadban a tűző borultságban néha árnyékolni kell a kezemmel. Értesítő ledet nem találtam rajta, a kapacitív gombok a kijelzőn kívül vannak, háttérvilágításuk van. Gyárilag van rajta egy védőfólia, a 2-es jelölésű takarófóliát rajta hagyták, azt én szedtem le róla, és a dobozban van még egy fólia hozzá.
    Root nélkül érkezett, magyar nyelv nincs benne, cseh-lengyel-román-szlovák vagy szlovén bezzeg van. De sebaj, a jbart most végzett a fordítással. Felrakni még nem tudom de nekiállok mindjárt cwm gyártásnak és rootolásnak, utána el is készül a frissítő csomag.
    A GPS álló helyben elég rövid idő alatt fogott holdakat pedig kína után az első bekapcsolás. Iránytű nincs benne, egy kis doogee feliratos mini iránytűt adtak mellé amit esetleg rá lehet aggatni a telóra.
    A kamera minősíthetetlenül vacak, a hátsó 2M és az első 1.3M is. A kézikönyvben ír 5M-s fő kamerát de alatta a táblázatban már 2M lesz belőle és tényleg ez a max. amit be lehet állítani. A vakut nem lehet automatára állítani, nincs olyan opció, csak be és ki. Az előnézeti kép csúnyán darabosan lagol, mozgatáskor ujjnyi sávonként teszi arrébb a képet. Nyugodtan el lehet felejteni a kamerákat, max. ha valaki dokumentálni akarja hogy sötét volt vagy világos. Egy előnye van, lehet a leddel világítani, de ehhez appot kel feltenni, gyárilag nincs rá semmi.
    A hátlapot 2 csavarral kell rögzíteni, 4-et adtak hozzá úgyhogy van 2 tartalék. Vízállónak hirdetik de a dokumentációban ezt sehol nem írják, a hátlap alatt nincs semmi szigetelés, se szoros illeszkedés úgyhogy nem tudom mitől is lenne az. A hátlapon van kb. 1 mm-es perem de nem ér körbe, a csavarok felőli végétől 1 centire véget ér. A perem éle jó girbegurba, véletlen sem sík, de a centi széles perem nélküli részen úgyis befolyna a víz úgyhogy nem erőltetném a pacsálást. A gumírozásnak kinéző valami az kopogós fröccsöntött műanyag.
    A kijelző a bekapcsoló gombbal ébreszthető, a hangerőkkel nem. A kikapcsoló menüben van reboot opció. Play store van, kínai appok nincsenek, böngészőnek Opera Mini van benne. A túlgrafikázott lockscreen feloldáskor lagol egy jót de a menükben viszonylag jól megy.
    Tárhely: Internal storage: 1.27GB, Free 1.19GB
    Phone storage: 1.27GB, Free 1.27GB

    Mind a 2 sim "normál" mini sim, NEM micro, NEM nano. Sim kártya még nem került bele, ma délelőtt jött.
    A processzor csak 1000-en megy, nem 1300-on, a GPU 461 MHz-en. A rendszer partíciók ext4-esek, nem ubifs úgyhogy könnyebb mókolni vele.
    Infókat, képeket tettem fel ide. A Camera mappa csak erős idegzetűeknek való! A harmonika szerűen lógó papír a belógó fejemmel az előlapi kamera, az összes többi a hátsó.
    Ha meglesz a cwm, rootolás és a magyarítás, az is oda fog felkerülni, meg ide is beírom. A fordítás közben kész is lett, cwm telepítőt kell csinálnom belőle és töltöm fel. Ha valami kérdés van még akkor kérdezzetek nyugodtan.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák