Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Nyiaz #84081 üzenetére

    Szia! P7 nem volt még használatban csak a mobil szolgáltatónál néztem. Hát a honor6 méretben nem sok ahhoz képest, hogy 5"-os nem nagy nekem az előzőhöz képest is kisebb pedig az sem volt vészes (cubot x6)
    Az tény viszont, hogy ez valódi dual aktive a két sim és az sd is elfér benne :K Egyenlőre nincs kompromisszum meg még tanulom a beállításokat mivel el lehet benne tévedni főleg ott ahol kínai tiklábas maradt :( a szöveg kevés van és az is a Huawei "saját fejlesztése" A sebességgel nincs gond eddig nem tudtam megakasztani semmivel. A kamera teljesen jó gyors teljes sötétben ~3m-ig lát a vaku. Persze ne várjunk két villanó LED-től megfelelő megvilágítást! A képek (aki nem posztert szeretne) teljesen vállalhatók.
    Az akkumulátor játékok nélkül nálam 2-3 nap. Természetesen simán meg lehet fektetni egy fps játékkal! De a melegedés nem jelentős a töltés során az első órában jobban melegszik.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák