Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz WOT-H-A-C #78036 üzenetére

    Üdv!

    Nekem még nincs, mert várom a 900/2100-as verziót (ahol azt írják, hogy van, rosszul írták, a gyártó szerint még nincs, de), nagyon ígérik, hogy hamarosan jön, illetve 300 USD-t egyszerűen sokallok egy telefonért (lassan azért csökken az ára, valahol 275-ért már láttam nemrég).
    Viszont csináltam neki topikot, mert néhányan már kézhez kapták és azt kell, hogy mondjam elégedett vele mindenki, minden működik (GPS, LED, miegymás), a külseje mindenkinek bejött, hozta a képeken sugallt minőséget és a látványt. Annyi, hogy a fényképezője jó, de a Hongmié jobb, ahogy néztem, de a selfie-zők kedvére adtak, ugyanis autofocusos az elülső kamera.
    Láttam más ROM-okat is hozzá, beta 4.4-t, de lassan jön hivatalosan is, viszont a gyárival elégedett volt mindenki, így senki sem cserélte le (utolsó információim szerint a magyarok közül), illetve könnyen rootolható.
    Akit a beépített akku zavar, ne tartsa vissza, ugyanis a gyártó tett fel videót, hogyan szedheted le a hátlapját s úgy kivehető az akku is.
    SD kártyával nem bővíthető, de a 32 GB ROM szerintem a döntő többségnek elegendő.
    Ha kijön a 900/2100-as és 250 USD körül lesz, valószínűleg meg is veszem, addig marad az X7 :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák