Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    Pár gondolat a Redmi Note-ról: hihetetlenül jó minőségű a burkolat, a kijelző is kiemelkedő. Jó minőségű 2A-es töltő, masszív csomagolás. Antelife-tól jött, eredeti - weboldalon ellenőrizhető.

    Boot idő vállalható. Tele van gyári szoftverekkel, amiket nem teljesen értek: egy alternatív szoftverbolt, legalább két antivírus - mindenféle biztonsági fícsörökkel, egy részük fut folyamatosan, kártyajáték is van, a Mi Cloud mellett még egy alternatív cloud szolgáltatás. Alig győztem ezeket kigyomlálni. Gyárilag Play store-al jött, Xiaomi store nincs, root van.

    Ami furcsa még: ha az about-ban rányomok a frissítésre, egyszerűen kidob főképernyőre, és ennyi.

    Egy-két menüpontban még kínai feliratok vannak (pl.: csengőhangválasztő), magyarul nem igazán szép: az ékezetes karakterek láthatóan más betűtípussal jelennek meg, ettől kicsit kusza az egész megjelenítés - mondjuk én eleve angolul használom :)

    Kamerát nagyon még nem tesztelgettem mélyebben, de a kijelzőn megjelenő képek nagyon ígéretesek.

Új hozzászólás Aktív témák