Új hozzászólás Aktív témák

  • stmiklosi

    tag

    válasz Laza... #76000 üzenetére

    Szevasztok!
    Kici-kínai azt ír rá, amihez kedve van, muszáj az üzlet miatt egymásra "licitálni".
    Van 2-3 max. gyufaskatulányi 0,7A-es USB-s töltőm. Tudnak 0,5-öt. Olykor lassu egy tablethez, vagy máshoz, mikor mi kerül a kezembe, gondoltam álmodjunk nagyobbat. Rendeltem is 2A-es, 2 USB-s töltőt.
    Megjött, terhelem, nézem oszcilloszkóppal mit "csinál"? Úgy 0,5A-nél elkezd esni a feszültség, 0,7-nél már 4,7 alatt van. Kb. meg max ennyit tud.
    Szétszedem, nézem mi van benne, egy olyan integrált áramkör, ami ha megszakad se tud 1A-nél többet, ha az összes többi alkatrész a "nagykönyv" szerinti. Persze azok is a minimumon...
    Szóval ők nem szégyenlősek, mi meg tanuljunk meg osztani....
    Amúgy persze az ára is olyan volt, de azért ne vond le azt következtetést, hogy magasabb árnál kevesebbel kell osztani.
    Van egy napelemes majd tenyérnyi napelemes akkubankom, az 2600-as, (talán 2500-ért hozattam?), persze nem csak "nappal" lehet tölteni, az tényleg tudhatja, egy teljes telefontöltés "belefér".
    Üdv: StMiklos

    [ Szerkesztve ]

    Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

Új hozzászólás Aktív témák