Új hozzászólás Aktív témák

  • OberMotz

    aktív tag

    Sziasztok,

    van egy kis gondom a telefonom, egy THL T200C GPS-ével. Viszonylag normálisan működött kb. 2 héttel ezelőttig (jelet gyorsan fog, útközben egyszer-kétszer letéved az útról, de pár másodperc után visszatalált), most viszont teljesen megőrült. Lock most is gyorsan megy, de útközben egész vad helyekre "elugrik" (akár több kilométerre is a valós pozíciótól) és ott látszólag véletlenszerűen elkezd ténferegni. Van hogy 5-6 percbe is eltelik, mire visszatalál a valós helyre és érdemben folytatni tudja a navigációt. Az összes kínai telefonos trükköt kipróbáltam (régebben volt egy MTK6589-es telefonom egy darabig, az még ennél is érdekesebb volt GPS ügyileg), de nem segítenek - mondjuk ahogy néztem ezek a trükkök inkább a lassú lockot próbálják begyorsítani, nem az ilyesfajta jelenségek gyógyítására vannak. Nekem ez azért gáz, mert sokat vezetek és a Waze létszükséglet, most viszont gyakorlatilag használhatatlan normális navigációra a készülék. Valakinek van ilyen jelenséggel tapasztalata illetve ötlete a gyógyításra?

    P.S: Nem csak a Waze produkálja ezt a jelenséget, hanem az összes többi navi app is, és próbáltam nem eredet ROM-mal is (4PDA-n már van MIUI v4 illet az eredetileg a telefonon lévőnél kb. 2 héttel újabb gyári ROM is).

Új hozzászólás Aktív témák