Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotyo72

    csendes tag

    Nekem más volt a véleményem az elvárások magasságáról, de ezen most ne lovagoljunk, lehet, hogy nincs igazam. Nem lényeg.

    Felteszem akkor úgy a kérdést, hogy van-e valakinek tapasztalata a kínai klóncsodákkal kapcsolatban? Mondjuk az Apple is Kínában készül, csak ugye más minőségnek kell megfelelnie, mint a tokkal-vonóval 100 dolláros copynak. Megéri ilyet venni, vagy annyira lutri és többnyire hulladékok az ilyenek, hogy inkább ne?

    http://www.mobile-phones.cn/advanced_search_result.php?keywords=Dual+SIM&categories_id=194&inc_subcat=1&search_in_description=1&x=33&y=6&list_type=1&sort=5a

    Egyes 2.3-as OS-ű telefonok kellő felbontással sem kerülnek 25-30k-nál többe, még expressz szállítás felárral sem. Persze vannak ott Lenovo és más készülékek is átszámolva 80-100k Forintért, de engem most az alsó kategória érdekel.

    Csak ugye a dzsunkán gyártott garanciát aztán próbálja valaki érvényesíteni...

    Szíven szerint egy Samsung C3322-est használnék, csak már nagyon megszoktam az onscreen billentyűzetet. Egyébként nem kell az okosság a telefonba, munka alatt és munka után is a széles sáv előtt ülök, egyébként rendes számítógépet vagy tabletet használok, telefon tényleg csak a ritkán bekövetkező hallófonálásra kell. Van, hogy napokig se bejövő, se kimenő hívás nincs egyik kártyáról sem. Átlagban 5k alatt van a telefonszámlám.

    Ebben az esetben viszont sokallok a 60-80k egy telefonért. Egy sziPhone árából pedig már számítógépet veszek. Elég, ha működik gond nélkül, nekem még az sem kívánalom, amit ti sok 2 simes telefonból kényelmi funkcióként hiányoltok.

    Rendes felbontás, Androis OS, multitouch. 40k vagy alatta. Lehetőleg Budapestről, de webshop is megteszi.

    Hogy vannak ilyenek, azt a fenti link tanúsítja. Ezért nem ez a vita tárgya. Én azt kérdezem, hogy ajánljátok-e az ilyesmit, akik már esetleg próbáltátok.

    Köszi ismét.

Új hozzászólás Aktív témák