Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz mpeti66 #57668 üzenetére

    Szia!
    Meg kellene húzni az alsó határt ár ügyileg! A kínai telefonok sem olcsók! csak olcsóbbak mint a "márkás" telefonok! Normálisan működő és valamilyen szinten megbízható telefon 120$ alatt nemigen van!
    Persze kinek-kinek milyen az igénye! De ha "különleges ;) " igények vannak mint wi-fi, GPS, esetleg különleges szenzor :Y nos akkor mélyebben kell a zsebbe nyúlni. Ahogy az előttem szóló is írta az 512Mb RAM nagyon sekély...... Főleg azért mert android 4.2 van rajta! A felbontás amire az a teló képes a mostani középkategóriás telókhoz képest hát hogy is mondjam tréé! Amit 2012 nyár elején vettem annak volt a 4"-os kijelzővel 800x400 felbontása. Akkor az jónak számított de most?
    Na de a te döntésed :B
    Én javaslok pár paramétert amit érdemes lenne belevenni a kereséskor a "rostába" :D
    RAM 1Gb
    ROM >4Gb
    Processzor core x4
    Kijelző IPS ajánlott felbontás 1280x720
    Kijelző méret 4,5" ez még kényelmesen elfér a zsebben az 5"-nál már telefon válogatja!
    Az akkumulátorra is érdemes figyelni egy teljesen jól optimalizált rendszer 4,5" kijelzővel is igényli a 2200mA-es akksit vagy legalább kettő legyen mert a kisebb teljesítményűt sűrüen kell tölteni és ezzel az élettartama erősen csökken.
    Remélem segítettem valamit :K

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák