Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz drr #57012 üzenetére

    Szia! Nekem 3hét alatt itt volt a teló a kezemben. [link]
    Csak egy apró figyelmeztetés vagy megjegyzés a részemről: ugye azzal mindenki tisztába van, hogy a jiayu-nak nincs magyar nyelvet tartalmazó készüléke? Nekem is tetszett csak amikor hozzáértő barátomtól
    megtudtam a felrakás mókolás, soha nem lesz olyan mint ha eredetileg lett volna integrálva, inkább hagytam!
    Érdekesség innen [link]már kaptam úgy magyarul nyelvel nyitott!? :K

    Nagyon tetszik most is a G5-ös csak azt sem tudni mekkora belenyúlás lenne az a "magyarítás.apk" hááááát nem tudom :(
    Ha ezek úgy működnének mint amit beleintegráltak akkor mi lenne értelme a "multi languages"-nek? Hiszen mindenki a Google Playstone-ból letöltené az éppen "hazait :P " és kész!
    Pontosan ezért húztam ki a listámból a MIUI ROM-ot! Kicsit sem lettem ideges amikor a beharangozott "MULTI LANGUANGES" (az oldalukon a magyar is szerepel persze valami mókolásos stílusban) abból állt hogy volt háromfajta német!? angol, cseh, lengyel, török, meg valami arab, kínai! A német olyan érthetetlen volt
    szerintem azt a svájciaknak csinálták :DDD ! Úgy hogy elveszett az életemből három óra meg egy kínai regisztráció mivel a telefon csak akkor volt hajlandó elindulni ha regisztráltam a MIUI honlapján! Mázli hogy nem kínai :Y nyelven hanem angolu :K l!

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák