Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztelt Uraim!
    Nekem ~2hete jött meg a telóm! Ez már az újabb verzió (belsőre) semmi gondom nem lett volna ha a csengőhangot minden indításnál nem felejti el! Aztán firmware csere! Kipróbáltam a MIUI rendszert-nem ajánlom! A gond viszont megmaradt az eredeti visszapakolása után is. Aztán tegnap előtt sikerült megoldani az "elfelejtem a csengőhangot" hibát. A gyökér ok :) az a gyökér védelem :((
    Akik készítették azoknak valami más volt fontos amiért levédték ilyen szinten.
    Nos amiről beszélek az a system\media\audio\ringtones könyvtár.
    A hibát úgy lehet (nálam működik!) megoldani hogy:
    Először is root jog nélkül nem megy!
    Feltelepítjük a roomtoolbox-ot (nekem csak ezzel működött megcsinálta mással is de nem lett jó!)
    A könyvtár tartalmát kimásol valahova-megjegyez! lehetőleg a belső SD kártya vagy a külső SD kártyára
    Az egész könyvtárat \ringtones\ töröljük!
    A "belső SD kártyán (telefon memória)" létrehozunk egy ringtones könyvtárat belemásoljuk a kimentett csengőhangokat esetleg hozzáadjuk a sajátot!
    A menüből kiválasztjuk az "áthelyezés" és betesszük mindenestől a system\media\audio\ könyvtárba.
    Az egész lényege az hogy egy olyan könyvtárat hozzunk létre ami a külső rendszer hozzáférési jogait kapja meg ezzel teljes hozzáférést adtunk a rendszer alkalmazásoknak az itt tárolt file-hoz és nincs az, hogy induláskor bekavar a hozzáférési engedély és nem találja a beállított hangot így visszaáll valami alapra :W
    Remélem segítettem..................

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák