Új hozzászólás Aktív témák

  • alex89

    senior tag

    válasz anonym1s #49008 üzenetére

    hali
    melyik 3 szenzor nem működik? lehet nálam sem csak még nem vettem észre.. :DDD
    Kamerát a kínai mezőnyben értettem jónak, bár van itthon egy LG 4x HD szintén új, részletesen még nem vetettem össze őket, de nem tűnik eget rengetőnek a különbség.
    Hangszóró valóban gyenge és a vaku is csak max a kulcslyukat megkeresni jó.
    A wifi olyan mint az eddigi telefonjaimban voltak (nem kínaiak), ahol azok befogták ott ez is be tudja lazán.
    Kijelzővel nincs gondom, nyilván a lg-ben lévő true hd ips jobb(talán a legjobb a piacon), de ez csak maximum egymás mellé téve tűnik fel. Most még sokat babrálom, jobban bírja az akksi mint az eddigi telefonjaim.
    Ilyen kijelző problémám nekem nincs szerencsére, remélem sikeresen le tudod rendezni a minivel.
    Általános minőségérzetre, nekem már átcsúszik abba a nem gagyi kategóriába amivel együtt tudok élni. Nincs olyan érzésem, hogy hú de minőségi valamit tartok a kezemben, de az ellenkezőjét sem érzem.
    150$-ért vettem ( szállítással, plusz akksival, plusz tokkal 170$), ennyit nekem most úgy gondolom megért, talán jobban el leszek vele mintha besétáltam volna a szolgáltatómhoz és hasonló áron veszek valami galaxy mint vagy hasonlót. A tartósságára leszek nagyon kíváncsi...

    [ Szerkesztve ]

    ''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

Új hozzászólás Aktív témák