Új hozzászólás Aktív témák

  • bigbuda

    aktív tag

    Nos kezemben a Tronsmart TS7

    Néhány gyors tapasztalat:
    - első ránézésre nagyon tetszett a telefon, pont a kézbe illik, egy kézzel is könnyen kezelhető, kecses, nem a megszokott dízájn, ezért jó
    - kijelzője nagyon faxa, nem is tudom jobban leírni, a színek élénkek, fényerő rendben (bár napsütésbe még nem próbáltam, majd később...)
    - egyből amit észrevettem, hogy egy kicsit mintha laggolt volna a gyári launcher, így fel is tettem a novát, az tökéletesen működik
    - kameráját csupán beltérben próbáltam, nem egy nagy szám... bár én dSLR-hez vagyok szokva :D
    - letöltöttem jópár alkalmazást (Viber, face, skype, időkép), mindegyik gyorsan lejött WiFi-n és működik rendesen
    - beszédnél a hang teljesen rendben, bár egy kicsit mintha dobozabb hangja lenne a defy-hez képest
    - külső hangszórója szépen szól, bár megítélésem szerint kissé halk (lehet ezen valahol állítani, nam a hangerőgombra gondoltam...)
    - GPS-t kint még nem próbáltam, lakásba próbáltam (panel) de fél perc alatt semmit se talált, talán majd később kipróbálom kint
    - Szép dobozba érkezett, kaptam hozzá 2 akksit, egy műanyag tokot, plusz védőfóliát, töltő, USB, headset

    Egyenlőre ennyit tudtam mondani, esetleg ha valamire kiváncsi vagytok kérdezzetek és megnézem.

    Amugy így első tapasztalatok alapján meg vagyok vele elégedve.

Új hozzászólás Aktív témák