Új hozzászólás Aktív témák

  • Kari915

    tag

    válasz tsrt #41408 üzenetére

    Nekem múlt héten jött meg a ZTE V967s, eddig minden tökéletes rajta. Számomra is nehéz döntés volt választani. Olvasva, hogy a fórumon előforduló márkák minden féle hibával, hiányossággal érkeznek meg, ezért döntöttem (az úgy mond nevesebb márka mellett) és lett a ZTE. A fórumon olvasott egy két készülék leírás után meglepő módon minden működik rajta: Jó a vissza gomb, világítanak az érintőgombok, van notif.led és minden eseményt külön színnel jelez, jó a BT, tapasztalatom szerint nagyon erős benne a Wifi (az Xperia Mini már dobálta a jelet, ahol ez még stabilan kapcsolódik), a hotspot-ként is stabil, a hálózatot sem dobálja, szép a hangja telefonálás közben (nincs az a doboz hang mint Alca-nal), elvileg ZTE gyári, kipucolt (kínai alk. mentes) rootolt Rom-mal kaptam, szépen fut (Antutu: 13623 pontot dobot rá). Meglepetés volt számomra, hogy az OTG-t is tudja, szépen folyamatosan játssza a 720p filmet pendrive-ról.
    Sajnos egy hibája van számomra, nekem nagyon nagy a mérete, (pedig mennyit nézegettem az MM-ben öket :W ), nem merek kocsiba ülni a zsebben lévő telefonnal, mert féltek, hogy megnyomom, az A830 pedig még ennél is nagyobb 1 cm-rel ha jól láttam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák