Új hozzászólás Aktív témák

  • Imperius

    csendes tag

    Sziasztok! lenne pár kérdésem létszi segítsetek nekem

    1. nem teljesen idekapcsolódó: nekem viberezni, fb ozni kell telefon mobilnetről, érzek különbséget sebességen a dual és quad-core telók között? ugyanis az összes teló amit nézek 150$ fölött 4magos

    2. mennyire valószínű, hogy fennakad a vámon a telefon? a táblázatban láttam, hogy pl ráírták a dobozra h media player 22$ elég jófej némelyik webshop- (én ebayen keresztül tervezek rendelni egyébként)

    nem tudok dönteni telefonok között:
    3. haier w910- még nem volt kínai telóm, így masszívnak gondolom az ütés, por, cseppállóság miatt- zavar a 4.0 ICS rajta... frissítésről nem álmodok, 1-2 év múlva mennyire számít ez hátránynak más telókhoz képest?
    4. thl 100 - thl 200 - 1800as akksit keveslem bennük, a 200asnál nem írják hogy magyar menü lenne-e benne
    5. vowney v5 - szép szép, ebayen android 4.2 nevezik, a leírásokban pedig egytől egyig 4.0 van írva most akkor dafuq? ja és itt sem látom a nyelv listát
    6. erről valaki véleményt mondhatna, mert csak annyit találtam róla h cép a kijelzője...

    7. sd kártya- írkálnak 4-8giga romokat, eltérő méretekre partícionálva, 4gigányi zenémnek elég a telefon beépítettje + az itthoni 2gigás kártyám, vagy válasszak egy kártyát is a teló mellé

    akárki időt szán rám, előre is köszönöm :)
    szép napot

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák