Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz anonym1s #40125 üzenetére

    Oke! A 4GB ROM tenyleg vacak! Es amugy sem vizallo!

    (#40133) Crytek
    Az a baj ezekkel a kínai cuccokkal hogy nagyon zsákbamacska a minőség.

    A Lenovo, ami nekem volt, az nagyon popec minoseg volt! Sajnos, nekem a 512MB RAM nem volt eleg, es a 4GB ROM sem! De kezben tartva, nagyon jo benyomast tett ram! (Persze az is igaz, hogy nem vagyok oda a fem cuccokert!) A ROM-ok tenyleg nem voltak a leg faszabbak, de az lehetett azert, mert tul sok progit akartam futtatni. Tesom boldog vele nagyon... tehat a telefon jo, minosegi, juzer error volt!

    (#40149) instantwater válasza Csorbi (#40120) üzenetére
    2 GB felesleges.
    A 2GB RAM az nagyon jo lenne nekem is! Foleg a tabletbe, de a telefonba is. Processzor sebessegre mar a dual core A789-et is elegnek ereztem, de RAM... az meg az Atrixombol is hianyzik. Az tart soka, hogy ujra nyitogassa a bezart programokat, nem az, ha megakad egy fel masodpercre, hanem ha egy pdf-et 20-50 masodpercig toltoget ujra. Attol fraszt kapok!
    4 GB valóban nem sok. (Most Lg Optimus 2X ben 8 GB van) VISZONT, úgyis kártyát raksz bele,
    A kartya sosem lesz olyan gyors, es en nem is feltetlen teszek bele kartyat. Viszont kartyara telepitgetni maximalisan utalok! (Plane atparticionalni! Nem az, megcsinalom ha nagyon kell, csak nem frankosag az mar!) Arrol nem is beszelve, hogy akar egy Class10-es kartya elerese sem lehet olyan gyors, mint a belso tare.

    (#40194) Groovebaby válasza vegyszer (#40192) üzenetére
    Kicsi, de jatekos?.. A kocsira gondoltam!...

    (#40197) vegyszer válasza Groovebaby (#40194) üzenetére
    Ha nagy kell, akkor az kell! Ez ennyi!

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák