Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz Atomcsirke #40115 üzenetére

    Bár nem engem kérdeztél, ez egy fórum, így én is válaszolok. (több válasz, több támpont).
    b0bcat-al értek egyet, Igaz nekem majdnem lapátkezem van, egy arasz 24 cm, és magas is vagyok, így eltűnik a kezemben az 5 colos is... Én is úgy vélem, hogy ha már a telefont okosították, akkor miért ne használná ki az ember... /ebook olvasó is 5-6 colnál kezdődik-normális ára 25-80 ezer Ft, táblagép szintén 6-7 coltól 10-ig, árban kb. dettó, gps külön 20-30, de lehet az 50 rugó is, és a rajta futtatható programok miatt árban nem összevethető egy okostelefon más kütyükhöz képest... és még szó sem esett az üzleti felhasználási lehetőségekről, vagy a fiatalok játékkedve miatti bővíthetőségről...
    Szóval egy hátizsáknyi/bőröndnyi kütyü helyett elég egy compakt készülék... Igaz, a mérete miatt farzsebben, vagy belső zsebben nem biztos, hogy elfér... De internetes böngészéshez is (szerintem) vicc a 3,5-4 col...
    A 6 colosok szélessége kb. 8-11 cm, ami szerintem normál testalkattal is simán átfogható, hosszuk 17-22 cm között mozog épp a keretek különbözősége miatt, de az szerintem annyira nem lényeges, inkább a súly, ami jobban fontos a design mellett...

    De nem vagyunk egyformák.

Új hozzászólás Aktív témák