Új hozzászólás Aktív témák

  • gtr323

    tag

    válasz Bitlisz #29 üzenetére

    Próbálom ezt a 10 dolcsis frissítést, de checkout-nál ennyi üzenet jön vissza:
    "A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni."
    A Chrome is kifeküdt rajta, valami nem oké ezzel.

    A többi kérdésre is válaszolva:
    igen, a telefonkönyvben természetesen lehet nyomkodni a számokat, a rajta lévő betűk kombinációjával megegyező nevek listázódnak.

    A pixeles kérdést nem értem... Pixelhiba nincs rajta, ha netán ez lett volna kérdés.

    Az akksijáról: tegnap reggel lett lehúzva a töltőről, most a widget szerint 37%-on áll. Napi 1-1,5 óra beszélgetés és kényszeres, ámde fölösleges babrálás mellett. :) Szerintem 2 napot menni fog optimális esetben.

    Ugyan nem próbáltam, de valószínű, hogy ugyanaz a szolgáltató esetében is menni fog. Este kipróbálom a párom kártyájával, úgy két Telenoros lesz benne, megírom, hogy mi lett az eredmény.

    A mobilnetre az az egy tippem van, hogy a China Unicom-ra van lockolva, ezt a fentebb említett 10 dolláros cucc talán megoldaná.

    SMS küldésnél természetesen választható küldés előtt, hogy melyikről indítsa.

    A Bluetooth-szal az autómban ugyan kapcsolódik, de csak a WCDMA slotban lévő kártyával hajlandó működni. A másikkal egyszerűen süket marad, holott a kapcsolat létrejön. A frissítés hátha erre is gyógyír lesz.

    Ha van kérdés, a nyugodtan jöhet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák