Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz tutis #23673 üzenetére

    Köszönöm!

    Egyesek szerint cinikusan látom a világot. Szerintem viszont "csupán" reálisan.

    Én is tudom, hogy kockázat nélkül nincs veszteség, és így vettem is 3 mk808 chippel szerelt android tv okosító célszetszámot. De egy sem jött meg 13-16$ért, mikor a konkurencia 65$ért sem adta...

    Igaz, én azt hittem, hogy a PayPal teljesen véd, de sokan megszívták a harci pélót. Ugyanis Xiao Ping úgy gondolta, jól mutatna a fülemben egy pár rózsaszín fülbevaló. Így küldött is iziben egyet, azzal a tracking numberrel, amivel az androidos kütyüt kellett volna. Szerencsére én tudatosan későn jeleztem az eBay felé, hogy "Tyű az anyját, engem lehet átb@..tak, mint sz@rot a palánkon" Ugyanis addigra Xiao Ping barátunk már bannolva volt. Így nem nézték meg, hogy a fülbevaló nekem már megjött. De nem volt mindenki ilyen szerencsés. Volt, akit kötelezték, hogy küldje vissza a Feladó címére a kapott holmit, persze követve. De a hamis címről visszajött a "répa"...

    És igen, a PayPal mosta kezeit. Pénzt nem utalt vissza.

    Biztos vagyok benne, hogy ha csak 200 ember járt így pórul a 3000 vásárló közül, Xiao Ping barátunk igen jókat sörözgetett mindenkivel, aki nem emiatt nézett rá ferde szemmel. :-)

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák