Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    ZOPO ZP810

    5 inch. Batááár :DD
    De még pont befér a zsebembe.
    Lehet elég lett volna egy 4.7 es? Mindegy, majd megszokom, hogy 2 kéz kell hozzá.

    Ennyi pénzért, VASTAGON BEST BUY!!!

    Jó anyagminőség. Jobb mint amit a kínaiaktól ennyi pénzért vártam.
    Legelőször nem tudtam leszedni a hátlapot csak kemény feszegetések árán, olyan jól kapaszkodik.
    Nem recseg, nem ropog.
    Anyagminőség, összeszerelés 10/10

    Android 4.1.2 vel érkezett [NINCS MAGYAR] (Nekem nem hiányzik)

    !!!NOTIFICATION LED!!!
    Sokan kérdezték itt a topikban, hogy melyik készülékeken van ilyen.
    Ezen VAN!
    Jelzi a töltést, új üzenetet, nem fogadott hívást. Mindent amit kell.

    BETEKINTÉSI SZÖG: 180 FOK!!!
    Szépek a színei, és NEM TORZULNAK ha nem szemből nézed. Azért ez egy kínai telefonnál nagy szó.
    Pengeéles 1280x720 as HD felbontás!

    Kamera 8 megapixel, de fel tudja interpolálni 12 re (parasztvakítás)
    Kis fehéregyensúly és kontraszt állítgatás után egész jó képeket csinál, de azért senki ne várja egy tükörreflexes (de még egy bridge gépét se) tudását.
    Pont annyira jó a kamera, mint amennyibe kerül. Arra jó, hogy néha lefotózz vele ezt-azt, de ezzel végigfotózni egy nyaralást nem biztos, hogy ajánlott, mert sok utómunka lesz a képekkel, de mondom, ez nem fényképező, hanem TEPSIFON :D
    BEÉPÍTETT arcfelismerő autofókusz, és PANORÁMAKÉP funkció. (Inkább hagyjuk, mert könnyen bemozdul fogás közben. Van, de minek)
    Led villanó van, tesztelni még nem teszteltem a hatótávot.
    Előlapi kamera skpeon kicsit sötét, de ez lehet a skype hibája.

    2 kártya kipróbálva, príma [3-4 mbps kijött a speedtestből beltéren]

    GPS viszonylag hamar talál műholdat.

    Amin nagyot néztem, nem tudom, hogy ez kínai vagy Android 4 feature-e, hogy be lehet állítani automatikus KI és BE kapcsolási időt. Régen azt hiszem a (symbianos) Nokiákkal lehetett ezt megcsinálni, de nem vagyok benne biztos, mindenesetre nagyon pozitív. Estére elpakolja magát a telefon, nem sugárzik, nem merül, stb, reggel ébresztés előtt pár perccel felébred, VISZONT kéri a PIN kódot, de azt ki lehet kapcsolni a kártyán.

    Belső memóriából kb 1,2 GB ra lehet pakolni, ami az LG Optimus 2X 5,5 GB-ja után kicsit kicsi első ránézésre, VISZONT, ez az úgynevezett "belső SD". A programokat további 1,5 GB körüli helyre lehet tenni, szóval nem lesz helyhiány, ha mégis, belemegy microSD :)

    Akkura 2000 mAh van írva, de 1 napot sztem simán kibír. Rengeteget NeedForSpeedeztem rajta :D
    Szerintem megfelelő. Nem kell hajtani a 2 akkus modellekre.

    Gyorsan újraindul, nem kell órákig várni, hogy betöltsön.

    Amit még nem találtam meg:
    -Hogy lehet külön a kártyákra beállítani a számkijelzést. Egyik kártyára kiírta amikor hívtam valakit, a másikra nem. De lehet jobban bele kell mélyednem, de ez részletkérdés.
    -Boot-up zenét hol lehet kikapcsolni????
    -Ezen is vannak ilyen kínai kém-appok? :D

    Hogy említsek egy kis hátrányt is:
    -Nem funkcionál a fény szenzor, ami a kijelző fényerejét automatikusan állítaná.
    Nem tudom, hogy HW vagy SW hiba-e de remélem hogy SW mert olvastam róla a neten, de igazából nem lényeg, és ez miatt tuti nem küldöm vissza.
    -Kamera üvegére vigyázni kell, mert a hátlapban nincs plusz üveg, hanem a telefon üvegét éri a külvilág.
    -Nincs makró mód, de ez lehet, hogy csak szoftveres hiányosság.
    -Memóriakártya cseréhez nem elég, hogy a hátlapot kell lerobbantani, de még KI IS KELL VENNI AZ AKKUT, viszont NAGYON GYORSAN ÚJRAINDUL, nem kell sokat várni rá.
    - Hatalmas. Meg kell szokni 2 kézzel kezelni.

    Hatalmas pirospont a MINIDEAL-nek
    Küldtek szilikon tokot, de én nem emlékszem, hogy ki lett volna írva.
    Küldtek EU adaptert is :)
    Headsetet
    PLUSZ FÓLIÁT (bár vettem már 6ot pluszba :D)
    SingPosttal ideért 2 hét alatt.

    KONKLÚZIÓ
    ~60.000 Ft-ért BEST BUY!
    Magas anyagminőség, nem ropog, nem recseg, nem lötyög.
    4 MAG!!!
    Hatalmas, közel 180 fokos betekintési szögű pengeéles 1280x720 felbontású HD kijelző.
    Ugyan nincs benne magyar nyelv, de elvileg lehet bele rakni (valaki írta itt a topikban), de jól megvagyok az angollal is.
    Újra kell tanulni a telefon használatát, mert ez a méret már sokszor 2 kezet igényel. Telefon célra ennél nagyobb tényleg nem kell (ekkora se, csak hát a gigalomániám :D)
    Fehérben nagyon szép.
    Szerintem érdemes rákölteni azt a pár ezer Ft-ot amennyivel drágább a noname klónjainál, márcsak későbbi eladás illetve rom szerzés (googlezás) szempontjából.

    2 nap használat után tetszik.

    !!! AJÁNLOTT VÉTEL !!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák