Új hozzászólás Aktív témák

  • Moric

    aktív tag

    válasz Novicsok #1978 üzenetére

    Segítek egy kicsit, ha már 14 év alatt míg ott dolgoztál nem sikerült rájönnöd, hogy mi a különbség az ottani orosz viszonyokban a magyarhoz képest. A teljesség igénye nélkül:
    Oroszországban elsősorban oroszul beszélnek, cirill betűket használnak és Moszkvai időt veszik alapul.
    Ezzel ellentétben mi magyarul beszélünk, latin betűket használunk, és Közép-Európai időt vesszük alapul.

    Az hogy magamnak összeállítok ROM-ot az nem jelenti azt, hogy gyártom a ROM-okat. Engem zavar, ha írok valamit akkor kínai vagy orosz szavakat próbál folyamatosan rám erőszakolni. Nem szeretem ha a telefonom oroszul, kínaiul, angolul és magyarul szól hozzám, annak ellenére hogy többé kevésbé mind a négy nyelvet értem. Számomra a számítástechnika nyelve az angol.

    Itt mindenki magyar ROM-ra vágyik, azt hungobungo már elkészítette.
    A 4-est még 'laikusoknak' nem javaslom, még nem elég kiforrott.
    Itt a fórumon van tapasztalat a 2.3-asból kínai, orosz és magyar build-del. Mindenki el tudja dönteni melyiket használja. Én elvből senkinek nem fogok hivatalostól eltérő Romot javasolni.
    Mókolt ROM miatt lesz használhatatlan a telefonja akkor én leszek a hibás.

    Tényleg, el szokta olvasni valaki hogy a telepítendő programok mikhez férnek hozzá? Ha nem érdemes.

Új hozzászólás Aktív témák